KRYPTOMENA JE STÁLE VEĽKÝM LÁKADLOM NIELEN PRE PODVODNÍKOV ☝ 💵Rýchlo zarobiť a prísť k peniazom.. možno veľa z nás už túto myšl…

KRYPTOMENA JE STÁLE VEĽKÝM LÁKADLOM NIELEN PRE PODVODNÍKOV ☝

💵Rýchlo zarobiť a prísť k peniazom.. možno veľa z nás už túto myšlienku malo..
Podvodníci sa snažia preto byť stále v „kurze“ a skúšajú nalákať ľudí na „lukratívne“ ponuky.
👉Jednou z ponúk je aj naďalej investovanie do kryptomien za účelom rýchleho zisku, no v tomto prípade si „zisk“ pripísal podvodník a to hneď z účtu občianky, ktorá naletela.
Celá komunikácia medzi podvodníkom a poškodenou bola v online priestore a spočívala v navigovaní úkonov pre prevedenie – investovanie peňazí na účty s kryptomenou. S odsúhlasením krokov v počítači, ktoré spočívali v ovládaní bankového účtu poškodenej došlo s vedomím poškodenej k prevodu 4.000€. Po krátkom čase sa poškodenej ozval podvodník, ktorý jej poskytol náhľad do „jej“ účtu, ktorý vykazoval zisky a preto sa rozhodla investovať ďalších 8.000€. Poškodená bola neskôr kontaktovaná cudzou osobou, ktorá od nej žiadala, aby zaslala sumu 9.000€. Dôvod bol, že si nebude môcť vybrať zo svojej krypto – peňaženky financie, nakoľko Európska Únia zakázala prevádzať financie prostredníctvom tretej strany a vtedy poškodená zistila, že sa stala obeťou podvodu.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *