KEBY NEBOLO OKAMŽITEJ POMOCI POLICAJTOV Z TRNÁVKY TENTO PRÍBEH BY MAL TRAGICKÝ KONIEC 👮‍♀️ DOBRÁ PRÁCA KOLEGOVIA 👍 ▪️ Hliadka …

KEBY NEBOLO OKAMŽITEJ POMOCI POLICAJTOV Z TRNÁVKY
TENTO PRÍBEH BY MAL TRAGICKÝ KONIEC 👮‍♀️
DOBRÁ PRÁCA KOLEGOVIA 👍

▪️ Hliadka policajtov Obvodného oddelenia PZ – Trnávka bola v piatok 20.01.2023 vyslaná krátko pred 08.00 h na zastávku MHD na Ivánskej ceste, kde sa v zmysle telefonického oznámenia mal nachádzať na lavičke neznámy mladý muž v „zvláštnej polohe“.
▪️ Policajti sa bezodkladne vybrali za uvedené miesto kde spozorovali sedieť muža neznámej totožnosti, ktorý sedel na lavičke zastávky, nereagoval na vonkajšie podnety, zjavne bol mysľou neprítomný a navyše prestával dýchať. Nakoľko vonkajšia teplota bola pod 0°C, hrozilo jeho podchladenie. Policajti okamžite mužovi poskytli prvú pomoc a rovnako kontaktovali tiesňovú linku 155.
▪️ Operátor linky policajtov usmerňoval pri záchrane života neznámeho muža, pričom policajti mužovi spriechodnili dýchacie cesty, urobili masáž srdca a keď muž začal normálne dýchať uviedli ho do stabilizovanej polohy. S mužom sa snažili komunikovať až do príchodu RZP, ktorá ho následne previezla do nemocnice.
Nakoľko muž nemal pri sebe žiadne doklady a nebola známa jeho totožnosť, policajti začali prepátravať blízke okolie a snažili sa zistiť jeho totožnosť, avšak neúspešne.
▪️ Krátko po 18.00 h prijali policajti informáciu z nemocnice, že mužov stav sa zlepšil a začal s okolím komunikovať. Následne bola zistená aj jeho totožnosť – jednalo sa o 24-ročného Bratislavčana.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *