KARLOVESKÍ POLICAJTI ZACHRÁNILI ŽIVOT 🥇 Hliadka Policajného zboru SR z Dlhých dielov v pondelok ráno zachránila život mladej žen…

KARLOVESKÍ POLICAJTI ZACHRÁNILI ŽIVOT 🥇
Hliadka Policajného zboru SR z Dlhých dielov v pondelok ráno zachránila život mladej žene z Ulice Ľudovíta Fullu, ktorá chcela ukončiť svoj život skokom z okna. Mohlo sa to skončiť tragicky, vďaka tejto hliadke je jej život zachránený 👍
Život každého človeka má niekedy aj smutné a mimoriadne ťažké obdobia. Ak prežívate náročné obdobie a neviete ako ďalej, môžete zavolať napríklad na Liga za duševné zdravie SR a jej linku dôvery Nezábudka. So svojimi ťažkosťami sa môžete anonymne zdôveriť aj človeku na IPčko Títo odborníci s ľudským prístupom si nájdu čas len pre Vás, hoci aj hlboko v noci či cez víkend.

ZÁCHRANA V POSLEDNEJ SEKUNDE❗️
POLICAJTI V KARLOVEJ VSI ZABRÁNILI ŽENE PRED SKOKOM Z 1️⃣0️⃣ POSCHODIA

👮‍♂️Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru v Karlovej Vsi dnes do bodky naplnili svoje poslanie a dobre známe heslo : „POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ“. V ranných hodinách boli vyslaní na základe oznámenia na linke 158 na ulicu Ľ. Fullu, kde sa mala nachádzať na parapetnej doske žena, ktorá chce skočiť z 9 poschodia obytného domu.
👮‍♂️Policajti sa bezodkladne presunuli na uvedenú adresu, vošli do vnútorných priestorov domu a čo najskôr sa presunuli na uvedené poschodie. Ihneď po vystúpení z výťahu začuli ženský krik, ktorý vychádzal z medziposchodia medzi 9. a 10. poschodím. Tam spozorovali otvorené okno a ženu, ktorá z posledných síl držala za ruku druhú ženu, ktorá visela celým telom z okna a snažila sa odkopnúť od fasády domu s úmyslom spadnúť dole. Policajti k žene priskočili a pomohli jej visiacu ženu vtiahnuť do vnútra chodby, čo sa im podarilo. Nakoľko obe ženy boli zjavne rozrušené a plakali, policajti na miesto privolala záchrannú službu a až do jej príchodu obe ženy upokojovali. Následne po príchode záchrannej služby 27-ročnú ženu, ktorá chcela skokom ukončiť svoj život, pomohli premiestniť do sanitky. Tá ju následne previezla do jednej z nemocníc. Druhej žene policajti chceli poskytnúť pomoc, avšak tú žena odmietla a po chvíli sa upokojila, zranenia pri tomto incidente neutrpela.
👮‍♂️Kolegovia, skvelá práca❗️👍 Autor správy, foto a správu publikoval Karlova Ves on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.