INFORMÁCIA K BEZPEČNOSTNÝM OPATRENIAM SÚVISIACIM S DNEŠNÝM KONCERTOM SKUPINY DEPECHE MODE ✅️Krajské riaditeľstvo Policajného zb…

INFORMÁCIA K BEZPEČNOSTNÝM OPATRENIAM SÚVISIACIM
S DNEŠNÝM KONCERTOM SKUPINY DEPECHE MODE

✅️Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave pripravuje v súvislosti s dnešným koncertom skupiny Depeche Mode, ktorý sa uskutoční na národnom futbalovom štadióne v Bratislave, opatrenie bezpečnostného charakteru. Jeho cieľom bude ochrana života, zdravia a majetku občanov, zabezpečenie bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky najmä v blízkosti miesta konania sa koncertu. Predmetné bezpečnostné opatrenie je pripravované aj v súčinnosti s príslušníkmi Mestská polícia Bratislava
✅️Policajti poriadkových jednotiek budú počas priebehu bezpečnostného opatrenia situáciu monitorovať a podľa jej vývoja budú pripravení reagovať operatívne. O prípadných konkrétnych dopravných obmedzeniach budeme verejnosť včas informovať. Pri rozptyle po skončení podujatia predpokladáme vzhľadom na hromadný odchod účastníkov koncertu vznik dopravných obmedzení na Bajkalskej ulici.
✅️Touto cestou občanov zároveň žiadame, aby rešpektovali prípadné pokyny a výzvy polície a boli ohľaduplní voči ostatným občanom.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *