Ideaton mladých 2023

💡IDEATON: ĎAKUJEME ZA VAŠU ÚČASŤ 👍

Sekcia pre mládež Žilinského samosprávneho kraja vytvára podporné prostredie pre rozvoj mladých ľudí v našom kraji. Tentokrát sa jej takéto prostredie podarilo úspešne vytvoriť v spolupráci niekoľkými známymi firmami, ktoré svojim mentoringom a skúsenosťami prišli mladých ľudí koučovať a podporiť.

🤸‍♀️Ďakujeme mladým ľuďom za hojnú účasť na všetkých krajských aktivitách. Forma maratónu myšlienok a nápadov s názvom Ideaton, bola skvelou príležitosťou ako dokázať, koľko šikovných mladých ľudí máme v našom kraji. Veríme, že vďaka tejto úspešnej účasti bude opäť priestor vytvárať viac podobných aktivít. Tu je malá ukážka ako vyzeral Ideaton mladých v Sobášnom paláci v Bytči, ktorý sa naplnil dobrou náladou a kreativitou. 🎥Presvedčte sa sami: https://youtu.be/9lXzIhLK8Cw

#zsk #zilinskykraj Sekcia pre mládež ŽSK

Ideaton bol stvárnením nápadov a myšlienok mladých ľudí, ktorí pricestovali z rôznych kútov Žilinského kraja do Bytčianskeho palácu. V týchto priestoroch mal… Autor správy, foto a správu publikoval Žilinský Samosprávny Kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *