GRATULUJEME KOLEGOM 👍

GRATULUJEME KOLEGOM 👍

VÝBORNÁ PRÁCA SENICKÝCH POLICAJTOV
ZÁHORÁCKY LUPIČ UŽ SEDÍ VO VÄZBE

Senickí kriminalisti chytili a obvinili 31 ročného Lukáša. Za spáchanú lúpež mu môže hroziť trest odňatia slobody na 3 až 8 rokov.

Mladý muž mal počas nočných hodín prenasledovať 21 ročného mladíka po obci Kúty. Ten sa schoval za okrasné kríky. Lukáš ho však zbadal a viackrát ho mal päsťou udrieť do hrude. Z pleca mu strhol batoh a zobrať mal aj mobil, ktorý pri útoku mladíkovi vypadol z vrecka. So všetkými vecami sa potom dal útek.

🕵‍♂️ Policajti ihneď zahájili pátranie po mužovi, operatívnou činnosťou preverili všetky informácie a podrobne analyzovali kamerové záznamy. Vďaka intenzívnej práci sa im muža podozrivého z lúpeže podarilo, krátko po skutku, stotožniť a zadržať. Pri zadržaní mal dokonca pri sebe aj ukradnutý telefón.

👮‍♂️ Vyšetrovateľ muža obvinil zo zločinu lúpeže a zároveň podal podnet na jeho väzobné stíhanie. Senický sudca sa s návrhom stotožnil. Policajti Lukáša na základe príkazu už eskortovali do výkonu väzby.

FOTO ilustračné, zdroj: internet Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *