DOBRÁ SPRÁVA: NEBOLO TO JEDNODUCHÉ, ALE TEPLO NÁM NAKONIEC ZLACNIE ✌️ Včera o tom rozhodli miestni poslanci, keď schválili vyp…

DOBRÁ SPRÁVA: NEBOLO TO JEDNODUCHÉ, ALE TEPLO NÁM NAKONIEC ZLACNIE ✌️

Včera o tom rozhodli miestni poslanci, keď schválili vypovedanie zmluvy doterajšiemu dodávateľovi, spoločnosti Termming, a zároveň schválili nájom sekundárnych rozvodov pre štátnu spoločnosť MH Teplárenský holding (MHTH). Zmluva by mala platiť od 1. januára 2023.

Návrh bol prijatý bez pozmeňujúcich návrhov, tak ako bol pripravený mestskou časťou Staré Mesto a prinesie zlacnenie o cca 25 percent.

Chcete viac informácií? O genéze celého zápasu za lepšie ceny pre Staromešťanov si môžete prečítať v Staromestských novinách:

🤓 https://www.staromestske.sk/2022/06/13/teplo-pre-staromestanov-by-nemalo-byt-zdrojom-konfliktu/
🤓 https://www.staromestske.sk/2022/06/28/stare-mesto-zmeni-dodavatela-tepla/

Odporúčame pozrieť si aj záznamy rokovaní – tie by mali čoskoro pribudnúť tu: https://www.youtube.com/channel/UCT0lu5Ls34Nhuu-fm2ykjTQ/videos?view=0&sort=dd

Ilustračné foto: canva.com

Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.