Darčekové poukážky a zľavy si uplatníte už aj online. SND spustilo nový ticketing, v predaji je už aj nová sezóna – Webnoviny.sk

Prostredníctvom nášho nového predajného systému sme spustili predaj vstupeniek na predstavenia činohry, opery a baletu na nadchádzajúcu sezónu.

✅ zľavy (ISIC/ITIC, seniorské a ZŤP) si najnovšie môžete uplatniť aj online, nielen osobne v pokladnici SND (príslušným preukazom sa preukážete pri príchode na predstavenie)
✅ pribudla možnosť zadania príležitostných zľavových kódov
✅ po novom si nielenže online zakúpite darčekové poukážky v hodnote 20, 35 a 50 €, ale obdarovaný ich využije pri uplatnení poukážky a online výbere vstupenky (vzťahuje sa len na poukážky zakúpené v novom systéme)
✅ pri vstupe do divadla nebude potrebné preukazovať sa vytlačenou vstupenkou, postačí vám jej elektronická podoba alebo QR kód v telefóne
✅ po novom si vstupenky už nezakúpite prostredníctvom portálu navstevnik.sk, ale priamo na webe www.snd.sk

🎟 Program a vstupenky: bit.ly/September_SND

Slovenské národné divadlo spustilo nový elektronický predajný systém vstupeniek, takzvaný ticketing. Slovenské národné divadlo spustilo nový elektronický predajný systém vstupeniek, takzvaný ticketing. Po rokoch tak odišlo zo štátneho systému navstevnik.sk. Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.