ĎALŠIE OBVINENIE V PRÍPADE VÝTRŽNOSTÍ Z FUTBALOVÉHO ŠTADIÓNA

ĎALŠIE OBVINENIA V PRÍPADE VÝTRŽNOSTÍ Z FUTBALOVÉHO ŠTADIÓNA ☝

➡V utorok (21.03.2023) sme Vás informovali o vznesení obvinenia piatemu výtržníkovi, ktorý neovládol svoje správanie na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave, počas futbalového zápasu medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava.
➡Poverený príslušník OR PZ v BA III včera (24.03.2023) vzniesol ďalšie v poradí už šieste obvinenie a to 24 – ročnému Š. R. a siedme obvinenie 18 – ročnému F. Z. z Trnavského kraja pre trestný čin výtržníctva v jednočinnom súbehu s trestným činom poškodzovania cudzej veci. Obvinení muži dňa 04.03.2023 v čase okolo 18:00 h počas športového podujatia, futbalového zápasu medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava poškodzovali ochrannú sieť v sektore hostí, čím zvyšovali riziko narušenia ochrany života a zdravia. Svojím neprimeraným správaním spôsobili škodu na majetku Národnému futbalovému štadiónu.
➡Muži boli včera (24.03.2023) zadržaní v mieste svojho bydliska po predchádzajúcom súhlase prokurátora a boli eskortovaní na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších procesných úkonov.

☝V prípade preukázania viny pred súdom hrozí 24 – ročnému Š. R. a 18 – ročnému F. Z trest odňatia slobody až na tri roky.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *