DÁ SA NA FÁBII ŠOFÉROVAŤ S VIAC AKO DVOMI PROMILE? TENTO VODIČ POZNÁ ODPOVEĎ .. 🤦‍♂️ 🟢Dopravní policajti zastavili v priebehu u…

DÁ SA NA FÁBII ŠOFÉROVAŤ S VIAC AKO DVOMI PROMILE? TENTO VODIČ POZNÁ ODPOVEĎ .. 🤦‍♂️

🟢Dopravní policajti zastavili v priebehu uplynulých dní na ceste II/502 v smere z Modry do obce Vinosady vozidlo Škoda Fabia. 🟢Vodiča v rámci riadnej kontroly podrobili vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorá skončila s pozitívnym výsledkom. Vodičovi bola nameraná hodnota 1,03 mg/l alkoholu vo vydychovanom vzduchu (2,15 promile), opakovaná dychová skúška preukázala 1,07 mg/l (2,33 promile).
🟢Vodič bol bezodkladne na mieste obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie k vykonaniu ďalších úkonov. Zo strany príslušného policajného útvaru bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
🟢Opäť pripomíname,že alkohol v žiadnom prípade za volant nepatrí❗️Vodičov vyzývame,aby za volant v žiadnom prípade nesadali pod vplyvom alkoholu alebo inej návykovej látky a neohrozovali život svoj,ani iných účastníkov cestnej premávky❗️

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *