AKTUALIZÁCIA: Nakoľko pominuli dôvody pátrania, bolo pátranie zo strany Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Pezinku odvol…

AKTUALIZÁCIA:
Nakoľko pominuli dôvody pátrania, bolo pátranie zo strany Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Pezinku odvolané.
Žiadame o stiahnutie fotografie z médií.

AKTUÁLNE – PÁTRAME PO TOMTO MUŽOVI
VIDELI STE HO❓️ OZVITE SA NÁM❗️

▶️Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Pezinku sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnom 45 – ročnom Mariánovi Velickom, bytom Dúhová ulica, Trnava. Menovaný odišiel včera, dňa 27.11.2022 vo večerných hodinách svojvoľne z liečenia v psychiatrickej nemocnice Philippa Pinela v Pezinku, pričom jeho súčasné miesto pobytu a pohybu nie je známe.

▶️Popis osoby:

– Vysoký 196 cm, štíhlej postavy, hnedé vlasy, výrazne modré oči. Oblečenú mal tmavomodrú bundu, modré rifle, čierne topánky a na hlave mal šiltovku.

▶️Akékoľvek informácie k súčasnému pobytu a pohybu osoby na fotografii nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile Polícia SR Bratislavský kraj Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *