AKTUALIZÁCIA ‼️ VYŠETROVATEĽ ZAČAL TRESTNÉ STÍHANIE PRE VIACERÉ TRESTNÉ ČINY ✅V súvislosti s medializovaným prípadom z dnešnéh…

AKTUALIZÁCIA ‼️ VYŠETROVATEĽ ZAČAL TRESTNÉ STÍHANIE PRE VIACERÉ TRESTNÉ ČINY

✅V súvislosti s medializovaným prípadom z dnešného rána, bolo zo strany vyšetrovateľa Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave začaté trestné stíhanie vo veci zločinu útoku na verejného činiteľa, zločinu ublíženia na zdraví, zločinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami a zločinu všeobecného ohrozenia.

✅V súvislosti so služobným zákrokom, pri ktorom došlo k usmrteniu páchateľa bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu zabitia.

✅Nakoľko v súčasnej dobe sú vo veci vykonávané nevyhnutné procesné úkony, bližšie informácie k prípadu poskytneme, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní.

AKTUÁLNE: VYŠETRUJEME OKOLNOSTI NOČNÉHO INCIDENTU V DÚBRAVKE

▪️ Policajti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave preverovali dnes krátko pred 01.00 h okolnosti incidentu streľby, ku ktorému došlo na Fedákovej ulici v mestskej časti Dúbravka.

▪️ V súčasnosti policajti na mieste vykonávajú potrebné úkony súvisiace s vyšetrovaním okolností predmetného incidentu.

▪️ Akonáhle to procesná situácia umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie. Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *