Aj v roku 2022 cestujme udržateľnejšie a zároveň dostupnejšie, štartuje kampaň EURÓPSKY TÝŽDEŇ MOBILITY

Štartuje kampaň Európsky týždeň mobility 🚲🛴🚎🚋🏃‍♀️

✅ Kampaň na podporu udržateľnej mobility je ideálnou príležitosťou pre samosprávy, inštitúcie, verejné i mimovládne organizácie a školy otestovať nové formy čistej mobility, zhodnotiť súčasné dopravné návyky a pozrieť sa na aktuálne výzvy. Rok 2022 sa bude niesť v znamení témy Lepšia dostupnosť, s mottom Cestujme zodpovedne.

🤝 Zapojiť sa môžu:

➡️ samosprávy (mestá, obce)
➡️ organizácie, inštitúcie (firmy, neziskovky, školy, centrá voľného času, prevádzkovatelia verejnej dopravy, VÚC)

🏆 Stabilnou súčasťou kampane je aj národná súťaž o Cenu ETM, ktorej cieľom je zvýšiť motiváciu samospráv a organizácií k účasti. Tento rok o víťazstvo a o zaujímavé ceny budú môcť súťažiť zapojené subjekty v troch kategóriách: Aktívna samospráva, Aktívny samosprávny kraj a Aktívna organizácia.

ℹ️ Všetky potrebné informácie nájdete tu:
https://eurotm2022.eurotm.sk/

Slovenská agentúra životného prostredia – SAŽP
Európsky týždeň mobility Slovensko

Kampaň na podporu udržateľnej mobility je ideálnou príležitosťou pre samosprávy, inštitúcie, verejné i mimovládne organizácie a školy otestovať nové formy čistej mobility, zhodnotiť súčasné dopravné návyky a pozrieť sa na aktuálne výzvy. Rok 2022 sa bude niesť v znamení t… Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo životného prostredia SR on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.