„9:0 PRE SENIOROV! PODVODNÍCI V BRATISLAVE OPÄŤ NEMALI ŠANCU, ICH PRAKTIKY IM UŽ NEVYCHÁDZAJÚ“ Tak ako sme vás včera informova…

„9:0 PRE SENIOROV! PODVODNÍCI V BRATISLAVE OPÄŤ NEMALI ŠANCU, ICH PRAKTIKY IM UŽ NEVYCHÁDZAJÚ“

Tak ako sme vás včera informovali o úspechu, ktorí sa nám spoločnými silami podarilo dosiahnuť pri boji s podvodníkmi, tak aj dnes prinášame pozitívne správy. Počas včerajšieho dňa sme na linke 158 zaznamenali ďalších 9 oznámení o pokusoch podvodníkov na starších občanov. Všetky tieto volania podvodníkov skončili úspechom pre seniorov. Prinášame vám bližšie informácie o tom, čo bolo predmetom volaní:
– lekár prípadne sestrička kontaktovali staršiu osobu s informáciou, že ich syn/dcéra mali dopravnú nehoda, majú natrhnutý jazyk a nemôžu komunikovať s tým, že pri uvedenej dopravnej nehode došlo k zraneniu malého chlapca a majú poslať peniaze, aby sa do toho nezaplietla polícia.
– neznáma osoba volala, že evidujú preplatok na elektrickej energii a že či budú mať rozmeniť 500€, po tomto telefonáte nasledoval ďalší od policajta, ktorý mal informovať o tom, že ich odpočúvajú a vypytovať sa na šperky s tým, že si majú riadne uzamknúť dvere.

ĎAKUJEME ŽE STE SA OPÄŤ NEDALI NACHYTAŤ! OPÄŤ PRIPOMÍNAME: INTENZÍVNE KOMUNIKUJTE SO SVOJIMI STARŠÍMI PRÍBUZNÝMI, ABY SA NESTALI ĎALŠOU OBEŤOU PODVODNÍKOV.

❗CIEĽOM TÝCHTO VOLANÍ JE IBA JEDINÉ – ZÍSKAŤ A VYLÁKAŤ OD VÁS VAŠE PENIAZE❗

📸 ILUSTRAČNÉ: ZDROJ: PIXABAY

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.