­čžÉDOPL┼çUJ├ÜCE INFORM├üCIE K FA┼áIANGOV├ëMU PLESU ­čą│­čĺâ­čĽ║ ­čĹç D├║bravsk├Żm fa┼íiangov├Żm plesom n├ís bude tento rok sprev├ídza┼ą moder├ítorka Lenka …

­čžÉDOPL┼çUJ├ÜCE INFORM├üCIE K FA┼áIANGOV├ëMU PLESU ­čą│­čĺâ­čĽ║
­čĹç
D├║bravsk├Żm fa┼íiangov├Żm plesom n├ís bude tento rok sprev├ídza┼ą moder├ítorka Lenka Debn├írov├í. O hudobn├║ z├íbavu sa postar├í ob─ż├║ben├í kapela Starm├ínia Origin├íl a DJ Luky a zaznej├║ aj muzik├ílov├ę piesne.

Hostia sa m├┤┼żu te┼íi┼ą aj na tane─Źn├ę vyst├║penia DFS Klnka a TK Danube.

Ve─Źer n├ís ─Źak├í akrobacia a tane─Źn├ę vyst├║penie Artshow a nebude ch├Żba┼ą bohat├í tombola. ­čĄę

V r├ímci ve─Źera v├ís ─Źak├í serv├şrovan├í ve─Źera, ktor├í pote┼í├ş va┼íe chu┼ąov├ę poh├íriky. Na ├║vod si sl├ívnostne pripijeme ┼íampansk├Żm s jahodou. Pre host├ş m├íme pripraven├ę serv├şrovan├ę sl├ívnostn├ę menu (predledlo, hlavn├ę jedlo i sladk├Ż dezert), biele a ─Źerven├ę v├şnko, ─Źerstv├ę o┼íkvarkov├ę pag├í─Źiky a pred polnocou i II. ve─Źeru. V bare bude ┼íirok├í ponuka nealko a alko n├ípojov vr├ítane mie┼ían├Żch drinkov.

vstupn├ę: 80,- ÔéČ / osobu

sedenie: stoly po 10 os├┤b, bez mo┼żnosti rezerv├ície, n├íkres stolov v pokladni!

Vstupenky si zak├║pite priamo v pokladni DKD po─Źas str├ínkov├Żch hod├şn pokladne.

Link na podujatie ­čĹë https://www.facebook.com/events/5504386882999557

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval D├║bravka – mestsk├í ─Źas┼ą Bratislavy on Facebook V pr├şpade chyby alebo nespr├ívnej inform├ície n├ís pros├şm kontaktujte cez kontaktn├Ż formul├ír. ─Äakujeme.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *