­čĄč K├Żm pr├şdu Stouni – 21., 22., 23., 25. a 30. 1. 2022 – VSTUPENKY V PREDAJI Pred koncertom Rolling Stones sa sch├ídzaj├║ r├┤zni ─żu…

­čĄč K├Żm pr├şdu Stouni – 21., 22., 23., 25. a 30. 1. 2022 – VSTUPENKY V PREDAJI

Pred koncertom Rolling Stones sa sch├ídzaj├║ r├┤zni ─żudia ÔÇô ─Źlenovia ochranky, bed┼ł├íci, bufet├íri, promot├ęri, zdravotn├şci a, samozrejme, fan├║┼íikovia. T├ş nov├ş, ale aj t├ş, ktor├ş s hudbou Rolling Stones pre┼żili cel├Ż svoj ┼żivot a tv├íre u┼ż maj├║ rozryt├ę vr├ískami. T├ş v┼íetci rozpr├ívaj├║, ─Źo pre nich Rolling Stones a rokenrol ako tak├Ż znamen├í. Rozpr├ívaj├║ o svojom ┼żivote, o jeho svetl├Żch i temn├Żch str├ínkach a o tom, ako ich v tomto ┼żivote zachra┼łovala, odu┼íev┼łovala, ale i roz─Źu─żovala hudba. Rozpr├ívaj├║ o tom, ako formovala ich ┼żivotn├ę postoje, ako ventilovala ich frustr├ície a ako bol od nej z├ívisl├Ż ich emocion├ílny ┼żivot.

Inscen├ícia chce by┼ą v├í┼żnym, ale aj vtipn├Żm zamyslen├şm nad tak├Żm kult├║rnym fenom├ęnom, ako je rokenrol a jeho naj┼żivotaschopnej┼íie a najsl├ívnej┼íie vtelenie ÔÇô skupina The Rolling Stones. Dej inscen├ície sa kon─Ź├ş vo chv├şli, ke─Ć sa dlhoo─Źak├ívan├Ż koncert za─Ź├şna.

ÔťĘ ├Ü─Źinkuj├║: Robert Roth, Alexander B├írta, Daniel Fischer, Emil Horv├íth, Ondrej Kova─ż, T├í┼ła Pauhofov├í, Kamila Mag├ílov├í, Jana O─żhov├í, Em├şlia V├í┼í├íryov├í, Mari├ín D┼żub├ík (ako hos┼ą)

R├ę┼żia: Mat├║┼í Bachynec
Dramaturgia: Daniel Majling
Sc├ęna: Barbora ┼áajgal├şkov├í
Kost├Żmy: J├ín Hus├ír
Sveteln├Ż dizajn: J├ín Pta─Źin

­čÄč Vstupenky: bit.ly/Stouni_SND

­čśĚ V zmysle platnej vyhl├í┼íky pre v├ís hr├íme v re┼żime OP pri 50% kapacite. Aj na─Ćalej plat├ş povinnos┼ą ma┼ą prekryt├ę horn├ę d├Żchacie cesty respir├ítorom FFP2. ─Äakujeme, ┼że chr├ínite seba i ostatn├Żch!

#SND #─îinohraSND #K├ŻmPr├şduStouni #Premi├ęra #102sez├│na

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Slovensk├ę n├írodn├ę divadlo on Facebook V pr├şpade chyby alebo nespr├ívnej inform├ície n├ís pros├şm kontaktujte cez kontaktn├Ż formul├ír. ─Äakujeme.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *