🤟 Kým prídu Stouni – 21., 22., 23., 25. a 30. 1. 2022 – VSTUPENKY V PREDAJI Pred koncertom Rolling Stones sa schádzajú rôzni ľu…

🤟 Kým prídu Stouni – 21., 22., 23., 25. a 30. 1. 2022 – VSTUPENKY V PREDAJI

Pred koncertom Rolling Stones sa schádzajú rôzni ľudia – členovia ochranky, bedňáci, bufetári, promotéri, zdravotníci a, samozrejme, fanúšikovia. Tí noví, ale aj tí, ktorí s hudbou Rolling Stones prežili celý svoj život a tváre už majú rozryté vráskami. Tí všetci rozprávajú, čo pre nich Rolling Stones a rokenrol ako taký znamená. Rozprávajú o svojom živote, o jeho svetlých i temných stránkach a o tom, ako ich v tomto živote zachraňovala, oduševňovala, ale i rozčuľovala hudba. Rozprávajú o tom, ako formovala ich životné postoje, ako ventilovala ich frustrácie a ako bol od nej závislý ich emocionálny život.

Inscenácia chce byť vážnym, ale aj vtipným zamyslením nad takým kultúrnym fenoménom, ako je rokenrol a jeho najživotaschopnejšie a najslávnejšie vtelenie – skupina The Rolling Stones. Dej inscenácie sa končí vo chvíli, keď sa dlhoočakávaný koncert začína.

✨ Účinkujú: Robert Roth, Alexander Bárta, Daniel Fischer, Emil Horváth, Ondrej Kovaľ, Táňa Pauhofová, Kamila Magálová, Jana Oľhová, Emília Vášáryová, Marián Džubák (ako hosť)

Réžia: Matúš Bachynec
Dramaturgia: Daniel Majling
Scéna: Barbora Šajgalíková
Kostýmy: Ján Husár
Svetelný dizajn: Ján Ptačin

🎟 Vstupenky: bit.ly/Stouni_SND

😷 V zmysle platnej vyhlášky pre vás hráme v režime OP pri 50% kapacite. Aj naďalej platí povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom FFP2. Ďakujeme, že chránite seba i ostatných!

#SND #ČinohraSND #KýmPríduStouni #Premiéra #102sezóna

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *