­čÜž Na Hradskej ulici vo Vrakuni bud├║ od 1.7.2022 do 4.9.2022 prebieha┼ą pr├íce spojen├ę s opravou cesty a chodn├şka ­čÜž Po─Źas t├Żchto …

­čÜž Na Hradskej ulici vo Vrakuni bud├║ od 1.7.2022 do 4.9.2022 prebieha┼ą pr├íce spojen├ę s opravou cesty a chodn├şka ­čÜž

Po─Źas t├Żchto pr├íc d├┤jde v ├║seku od ─Źerpacej stanice po Priehradn├║ ulicu k vyb├║raniu a odstr├íneniu ┼żivi─Źnej vrstvy vozovky, ktor├í bude v celej d─║┼żke ├║seku nahraden├í nov├Żm povrchom. Celkovo sa jedn├í o 9700m2 vozovky. Z├írove┼ł d├┤jde k v├Ż┼íkovej ├║prave v├Żvodov in┼żinierskych sieti, k v├Żmene uli─Źn├Żch vpustov, ktor├ę bud├║ nahraden├ę nov├Żmi vpustami s p├íntov├Żm uchyten├şm, po celej d─║┼żke ├║seku bude vlo┼żen├í nov├í bet├│nov├í pr├şdla┼żba a d├┤jde k lok├ílnemu predl├í┼żdeniu chodn├şkov. Pe┼í├ş priechod v┼íak zostane zachovan├Ż po─Źas celej d─║┼żky trvania pr├íc. Prejazd pre motorov├ę vozidl├í bude regulovan├Ż striedav├Żm p├║┼í┼ąan├şm jazdn├Żch pruhov, ktor├Ż bud├║ regulova┼ą pracovn├şci poveren├ş zhotovite─żom.

­čĹë Pros├şme chodkyne a chodcov, aby po─Źas prebiehaj├║cich pr├íc vyu┼ż├şvali obch├ídzkov├║ trasu po vyzna─Źenej strane ulice.

─Äakujeme za trpezlivos┼ą pri dopravn├Żch obmedzeniach.

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook Zdroj Read More V pr├şpade, ┼że ste na┼íli chybu v ─Źl├ínku alebo inform├íciu pros├şm informujte n├ís cez kontaktn├Ż formul├ír ─Äakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.