­čÜž Na Balk├ínskej ceste v Rusovciach, v ├║seku od Irkutskej po Ma─Ćarsk├║ ulicu, sp├║┼í┼ąame od pondelka 8.8.2022 pr├íce spojen├ę s opravo…

­čÜž Na Balk├ínskej ceste v Rusovciach, v ├║seku od Irkutskej po Ma─Ćarsk├║ ulicu, sp├║┼í┼ąame od pondelka 8.8.2022 pr├íce spojen├ę s opravou cesty a pri─żahl├ęho chodn├şka. Pr├íce bud├║ prebieha┼ą do 4.9.2022 ­čÜž

V oboch smeroch vyb├║rame a odstr├ínime ┼żivi─Źn├║ vrstvu vozovky, ktor├í bude v celej d─║┼żke ├║seku nahraden├í nov├Żm povrchom. Z├írove┼ł d├┤jde k v├Ż┼íkovej ├║prave v├Żvodov in┼żinierskych siet├ş, oprave bet├│novej odvod┼łovacej priekopy, debarieriz├ícii priechodu pre chodcov, v├Żmene po┼íkoden├Żch obrubn├şkov za nov├ę a po┼íkoden├í existuj├║ca pr├şdla┼żba bude nahraden├í novou bet├│novou pr├şdla┼żbou.
S├║─Źasne bud├║ pr├íce zah┼Ľ┼ła┼ą aj predl├í┼żdenie chodn├şka. P├┤vodn├║ ┼żivi─Źn├║ vrstvu chodn├şka nahrad├ş kvalitn├í bet├│nov├í dla┼żba.

Prejazd pre motorov├ę vozidl├í bude mo┼żn├Ż po─Źas celej d─║┼żky trvania pr├íc, treba v┼íak po─Ź├şta┼ą so zn├ş┼żenou priepustnos┼ąou dopravy. Pr├íce sa bud├║ realizova┼ą po─Źas striedav├ęho uzatvorenia jazdn├Żch pruhov a po─Źas celej d─║┼żky pr├íc bude doprava regulovan├í osobami poveren├Żmi zhotovite─żom.

Za do─Źasn├ę obmedzenia v doprave sa vopred ospravedl┼łujeme, t├║to rozsiahlu opravu ale bez ak├Żchko─żvek obmedzen├ş, bohu┼żia─ż, nie je mo┼żn├ę zrealizova┼ą. ─Äakujeme v├ím za trpezlivos┼ą.

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook V pr├şpade chyby alebo nespr├ívnej inform├ície n├ís pros├şm kontaktujte cez kontaktn├Ż formul├ír. ─Äakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.