🚘PRACUJEME NA PLÁNE PRE UDRŽATEĽNÚ MOBILITU🚘 Reguláciou statickej dopravy v meste sa podarilo zmierniť najvážnejšie problémy s …

🚘PRACUJEME NA PLÁNE PRE UDRŽATEĽNÚ MOBILITU🚘

Reguláciou statickej dopravy v meste sa podarilo zmierniť najvážnejšie problémy s parkovaním pre obyvateľov žijúcich v centrálnej zóne. Doprava je však dynamický proces a mesto Topoľčany má záujem prijímať opatrenia, ktoré budú reagovať na jeho zmeny. Chceme nastaviť pravidlá v doprave tak, aby bola plynulá a udržateľná aj do budúcnosti.

🖋Preto sme oslovili odborníkov zo Žilinská univerzita v Žiline, s ktorými budeme v nasledujúcom období pripravovať podklady pre podrobnú analýzu dopravnej situácie v našom meste, týkajúcu sa jednak automobilovej dopravy, ale aj peších zón, cyklodopravy a statickej dopravy. Na základe analýz budeme následne prijímať riešenia pre ďalšiu reguláciu parkovania a plynulosti dopravy i cyklodopravy.

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Topoľčany on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *