­čÜŚ ZA─î├ŹNA V├ŁSTAVBA KRI┼ŻOVATKY D1xD4. DIA─ŻNICA MEDZI BRATISLAVOU A TRIBLAVINOU BUDE ┼áIR┼áIA N├írodn├í dia─żni─Źn├í spolo─Źnos┼ą podp├şsala …

­čÜŚ ZA─î├ŹNA V├ŁSTAVBA KRI┼ŻOVATKY D1xD4. DIA─ŻNICA MEDZI BRATISLAVOU A TRIBLAVINOU BUDE ┼áIR┼áIA
N├írodn├í dia─żni─Źn├í spolo─Źnos┼ą podp├şsala zmluvu s v├ş┼ąazom tendra na v├Żstavbu roz┼í├şrenia D1 Bratislava ÔÇô Triblavina vr├ítane kri┼żovatky D1D4. Po─żsk├í firma Budimex sa zaviazala postavi┼ą 3,6-kilometrov├Ż ├║sek za pribli┼żne tri roky.

Viac ne┼ż tretinu celej stavby D1 Bratislava ÔÇô Triblavina, roz┼í├şrenie bud├║ tvori┼ą mosty, ich s├║hrnn├í d─║┼żka bude 1,35 km a celkovo ich bude 18. S├║─Źas┼ąou stavby je aj d├┤le┼żit├ę a potrebn├ę prepojenie dia─żnic D1 a D4. V s├║vislosti s v├Żstavbou tejto kri┼żovatky sa najsk├┤r zhotovia obch├ídzkov├ę trasy. N├ísledne d├┤jde k zdvihnutiu nivelety dia─żnice D1.

Po─Źas rekon┼ítrukcie dia─żnice D1 bude do─Źasne veden├í doprava po obch├ídzkov├Żch tras├ích na vetv├ích kri┼żovatky D1xD4. K─ż├║─Źov├ę pre od─żah─Źenie dopravy s├║ vetvy z D4 na D1 (Jarovce ÔÇô Trnava) a opa─Źne z D1 na D4 (Trnava ÔÇô Jarovce) a tieto bud├║ spr├şstupnen├ę motoristom sk├┤r.

Autor spr├ívy a foto Bratislavsk├Ż kraj on Facebook V pr├şpade, ┼że ste zaznamenali chybu v pr├şspevku pros├şm kontaktujte n├ís cez formul├ír. ─Äakujeme.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *