🗻🌷Ak ešte nemáte plány a chceli by ste stráviť veľkonočné sviatky v lone nádhernej tatranskej prírody, kontaktujte Kongresové ce…

🗻🌷Ak ešte nemáte plány a chceli by ste stráviť veľkonočné sviatky v lone nádhernej tatranskej prírody, kontaktujte Kongresové centrum SAV Academia. 😊

😍 Voľné veľkonočné pobyty ešte v ponuke!

💛 Milí naši hostia,

ponúkame Vám možnosť využiť posledné voľné miesta na veľkonočný pobyt v našom hoteli . Využite voľné jarné chvíle na návštevu krásnej tatranskej prírody a doprajte sebe aj svojim blízkym krátky oddych. Jar je príjemné a pokojné ročné obdobie, ktoré nám ponúka nádherný obraz prebúdzajúcej sa 🌼 prírody. Svieži jarný vánok, 🌞 hrejivé lúče slnka, 🌷 rozkvitajúce kvety, to všetko si môžete vychutnať v malebnom prostredí Vysokých Tatier.

V prípade záujmu o ubytovanie nás kontaktujte na emailovej adrese recepcia@kcacademia.sk alebo na telefónnom čísle +421/52/4467 464 – 6.

Srdečne 🧡 Vás všetkých pozývame! Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská akadémia vied on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *