­čôŹ Zmena intervalu odvozu trieden├ęho odpadu z rodinn├Żch domov Ôťů Hlavn├ę mesto v spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąou Odvoz a likvid├ícia od…

­čôŹ Zmena intervalu odvozu trieden├ęho odpadu z rodinn├Żch domov

Ôťů Hlavn├ę mesto v spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąou Odvoz a likvid├ícia odpadu a.s. (OLO) men├ş od j├║na 2023 interval odvozu ÔÖ╗´ŞĆ trieden├ęho odpadu z rodinn├Żch domov formou vrecov├ęho zberu z doteraj┼í├şch 2x mesa─Źne na 1x za 28 dn├ş. Odvoz modr├Żch aj ┼żlt├Żch vriec bude prebieha┼ą v┼żdy v rovnak├Ż de┼ł v t├Ż┼żdni ÔÇô ka┼żd├Żch 28 dn├ş. Uzavret├ę ┼żlt├ę a modr├ę vrecia musia by┼ą vylo┼żen├ę v de┼ł odvozu od 6:00 do 18:00 hod. na obvyklom mieste zberu zmesov├ęho komun├ílneho odpadu.

Ôťů D├┤vodom zmeny je zefekt├şvnenie zvozu ÔÇô ├║spora financi├ş a zn├ş┼żenie CO2.

Ôťů Syst├ęm zberu trieden├ęho odpadu z bytov├Żch domov sa nemen├ş. Nav├Ż┼íenie alebo dodanie n├ídob pre bytov├ę domy m├┤┼żu obyvatelia aj na─Ćalej rie┼íi┼ą cez svojich spr├ívcov bytov├Żch domov.

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – Nov├ę Mesto on Facebook V pr├şpade chyby alebo nespr├ívnej inform├ície n├ís pros├şm kontaktujte cez kontaktn├Ż formul├ír. ─Äakujeme.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *