🎨 DEŇ OTVORENÝCH ATELIÉROV – 23. 9. 2023 🎨 Srdečne Vás pozývame vychutnať si momenty dotyku s krásou a nahliadnuť do ateliérov …

🎨 DEŇ OTVORENÝCH ATELIÉROV – 23. 9. 2023 🎨

Srdečne Vás pozývame vychutnať si momenty dotyku s krásou a nahliadnuť do ateliérov umelcov Bratislavského samosprávneho kraja počas Dňa otvorených ateliérov®!

🗓 Kedy: V sobotu 23. 9. 2023 od 10:00 do 21:00
📍 Kde: Modra, Budmerice, Šenkvice, Viničné, Pezinok, Limbach, Svätý Jur, Bratislava, Rovinka, Stupava, Malacky, Kuchyňa, Rohožník

VIAC AKO PÄŤDESIAT VÝTVARNÍKOV z tridsiatich ôsmich ateliérov, päť tvorivých dielní a dvanásť výstav v rámci Bratislavského kraja sprístupní svoje tvorivé priestory.

Deň otvorených ateliérov je jedinečnou príležitosťou pre milovníkov umenia, amatérskych tvorcov, ale aj zvedavcov spoznať svet, v ktorom výtvarníci tvoria, kde vdychujú krásu matérii a tá sa potom vyníma v galériách, v interiéroch, či v exteriéroch, alebo priamo u Vás doma.

Veríme, že septembrové počasie bude naďalej príjemné a teplé, takže si budete môcť bez obáv vopred naplánovať prehliadku ateliérov a výtvarných dielní autorov s pôsobiskom v Bratislavskom samosprávnom kraji. Stačí si zapamätať termín – sobota 23. 9. 2023.

Viac informácií, vrátane podrobných adries a mapy ateliérov, nájdete na stránke Malokarpatského osvetového strediska 👉 https://www.moska.sk/podujatia/den-otvorenych-atelierov-2023/

Autor správy a foto Bratislavský kraj on Facebook V prípade, že ste zaznamenali chybu v príspevku prosím kontaktujte nás cez formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *