🎈🥳UŽ ZAJTRA VÁS ČAKÁME!🎈🥳 SUSEDSKÝ LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD Lampiónový sprievod pred Domom kultúry Lúky Dni sa nám krátia a nastal te…

🎈🥳UŽ ZAJTRA VÁS ČAKÁME!🎈🥳
SUSEDSKÝ LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD
Lampiónový sprievod pred Domom kultúry Lúky
Dni sa nám krátia a nastal ten pravý čas na zažatie lampiónov a rozsvietenie okolia Domu kultúry Lúky. Stretnutie účastníkov lampiónového sprievodu bude o 17.30 pred Domom kultúry Lúky. Ak nemáte lampión, nezúfajte. Príďte v čase 16:00 – 17:00 do tvorivej dielne, kde si vyrobíte nie len lampión, ale aj veselé hudobné nástroje. Nebude chýbať ani teplé občerstvenie a na záver detská diskotéka v rytme ZUMBY.

Lampiónovým sprievodom chceme zažať nie len svetielka v lampiónoch, ale aj oči detí. Pomôžte nám so zbierkou pre rodiny v hmotnej núdzi v spolupráci s Mestskou časťou Bratislava – Petržalka, Úrad práce sociálnych vecí a rodiny. Počas podujatia môžete priniesť okrem trvanlivých potravín aj školské potreby pre deti (na výtvarnú či telesnú výchovu), knihy, spoločenské hry, hračky (všetko v dobrom stave), vianočné sladkosti či vianočné ozdoby.

VSTUPNÉ:
Lampiónový sprievod ZDARMA
Tvorivé dielne a diskotéka 1,00 € na osobu
PROGRAM:
16:00 – 17:00 Tvorivé dielne
17:30 – 18:00 Lampiónový sprievod
18:00 – 19:00 Detská diskotéka v rytme ZUMBY
Vstupenky zakúpite v pokladni DK Lúky.

Autor správy, foto a správu publikoval Dom kultúry Lúky on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *