🆕⛩NOVÝ MOST ZA NIŽNÝM SLAVKOVOM ZA VYŠE 1 MIL. EUR💶 🚧Vo výstavbe je nový mostný objekt nad potokom Kanišov za obcou Nižný Slavk…

🆕⛩NOVÝ MOST ZA NIŽNÝM SLAVKOVOM ZA VYŠE 1 MIL. EUR💶

🚧Vo výstavbe je nový mostný objekt nad potokom Kanišov za obcou Nižný Slavkov, ktorý nahradí pôvodný vyše 70 ročný. S jeho realizáciou na ceste III. triedy č. 3216 začala Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja v lete tohto roka, ⛑🔩🛠pričom do stavebných prác preinvestujeme zo svojho rozpočtu viac ako 1 milión eur. Most by mal byť dokončený v máji 2023✅.

👉Počas uplynulých týždňov sa tu vykonala ✔️demolácia pôvodného telesa, ✔️odkopanie prechodových oblastí a časti spodnej stavby mosta. ✔️Vyhotovili sa základy podkladových betónov a mikropilót a taktiež ✔️železobetónové opory. ✔️Ložiskové bloky sa obetónovali a ✔️osadili prefabrikované nosníky.
🔜Na najbližšie obdobie v závislosti od klimatických podmienok sú naplánované ďalšie práce.

🔺Počas realizácie stavebných prác je cestná premávka v danom úseku za Nižným Slavkovom vedená cez dočasné premostenie, ktoré je súbežne zriadené popri rekonštruovanom mostnom objekte.

Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *