🅿️ Poslednou lokalitou zóny RU1 Ružinov-Nivy, kde pripravujeme reguláciu parkovania, je Ružová dolina. Pripomienkujte projekt or…

🅿️ Poslednou lokalitou zóny RU1 Ružinov-Nivy, kde pripravujeme reguláciu parkovania, je Ružová dolina. Pripomienkujte projekt organizácie dopravy na www.paas.sk/ruzinov.

Zónu Ružinov-Nivy spúšťame spoločne s mestskou časťou Bratislava-Ružinov vo fázach, pre jednotlivé lokality najskôr pripravíme projekt organizácie dopravy, na základe projektu vyznačíme parkovacie miesta a ďalšie dopravné značenie a následne spustíme reguláciu v danej lokalite.

Aktuálne sme pripravili projekt organizácie dopravy pre lokalitu Ružová dolina, ktorý nájdete na www.paas.sk/ruzinov. Vaše pripomienky k návrhu projektu nám môžete posielať na adresu parkovanie@bratislava.sk do 20. mája 2022.Návrh projektu vám zástupkyne a zástupcovia mesta a mestskej časti bližšie predstavia aj na online podujatí v pondelok 16. mája 👉 https://www.facebook.com/events/1134733267308356

Po zapracovaní pripomienok bude prebiehať vyznačovanie parkovacích miest a súvisiaceho dopravného značenia a reguláciu spustíme na prelome júna/júla, o presnom termíne budeme vopred informovať.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *