­čů┐´ŞĆ Ako zaparkuj├║ v regulovan├Żch z├│nach va┼íe n├ív┼ítevy? V r├ímci syst├ęmu PAAS m├íte ako rezidenti v regulovan├Żch z├│nach n├írok na b…

­čů┐´ŞĆ Ako zaparkuj├║ v regulovan├Żch z├│nach va┼íe n├ív┼ítevy?

V r├ímci syst├ęmu PAAS m├íte ako rezidenti v regulovan├Żch z├│nach n├írok na bezplatn├║ n├ív┼ítevn├şcku parkovaciu kartu s vo─żn├Żmi hodinami, ktor├ę m├┤┼żete poskytn├║┼ą na parkovanie svojim n├ív┼ítev├ím.

1´ŞĆÔâú Najprv si bezplatn├║ n├ív┼ítevn├şcku kartu vybavte. Najjednoduch┼íie si ju vybav├şte online na ­čĹë www.paas.sk, no, samozrejme, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą aj klientsk├ę centr├í.
2´ŞĆÔâú Aby ste svoju n├ív┼ítevn├şcku kartu mohli vyu┼ż├şva┼ą, najprv si ju mus├şte prida┼ą do svojho profilu v aplik├ícii (aktu├ílne dostupn├ę aplik├ície n├íjdete na www.paas.sk/platba). N├ívod na pridanie n├ív┼ítevn├şckej karty do prv├Żch 3 mobiln├Żch aplik├íci├ş n├íjdete vo videu a tie┼ż na: https://paas.sk/casto-kladene-otazky/#navstevnicka

ÔĆ│Ak m├íte rezidentsk├║ kartu, m├┤┼żete bezplatne z├şska┼ą n├ív┼ítevn├şcku kartu so 100 vo─żn├Żmi hodinami na rok pre va┼íe n├ív┼ítevy.
ÔĆ│V pr├şpade, ┼że m├íte trval├Ż pobyt v regulovanej z├│ne, ale na v├í┼í byt nie je vydan├í rezidentsk├í karta (napr├şklad auto parkujete vo vlastnej gar├í┼żi, alebo nem├íte auto), m├┤┼żete z├şska┼ą bezplatn├║ n├ív┼ítevn├şcku kartu so 150 vo─żn├Żmi hodinami pre va┼íe n├ív┼ítevy na rok.
ÔĆ│500 hod├şn ro─Źne z├şskate, v pr├şpade, ┼że ┼żiadate─ż je osoba s ┼ąa┼żk├Żm zdravotn├Żm postihnut├şm, ktorej je poskytovan├í osobn├í asistencia.
Ôä╣´ŞĆNa 1 byt je mo┼żn├ę vyda┼ą 1 n├ív┼ítevn├şcku kartu.

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook Zdroj Read More V pr├şpade, ┼że ste na┼íli chybu v ─Źl├ínku alebo inform├íciu pros├şm informujte n├ís cez kontaktn├Ż formul├ír ─Äakujem.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *