❗AKTUALIZÁCIA❗ Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V bolo v súvislosti s dnešným nálezom te…

❗AKTUALIZÁCIA❗

Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V bolo v súvislosti s dnešným nálezom tela ženského pohlavia začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.
Na základe návrhu ohliadajúceho lekára nariadil poverený príslušník PZ v zmysle ustanovení trestného poriadku vykonanie pitvy. K totožnosti osoby sa bude možné oficiálne vyjadriť až po obdržaní záverov z pitvy a výsledkov analýzy DNA.

TRAGICKÝ NÁLEZ VO VODNOM TOKU DUNAJA
NÁLEZ TELA ŽENSKÉHO POHLAVIA BEZ ZNÁMOK ŽIVOTA

👉Bratislavskí policajti aktuálne preverujú hodnovernosť oznámenia, ktoré sme prijali na linke 158 dnes krátko po 09.00 h. Podľa doterajších informácií bolo vo vodnom toku rieky Dunaj v blízkosti Lužného mosta na petržalskej strane spozorované telo ženského pohlavia, bez známok života.
👉Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony.
👉Akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie. Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *