❗️POZOR NA PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY ELEKTRICKEJ ENERGIE V RUŽOMBERKU❗️ Stredoslovenská distribučná, a.s. (SSD) oznamuje, že 𝙯 𝙙𝙤̂𝙫𝙤𝙙𝙪 …

❗️POZOR NA PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY ELEKTRICKEJ ENERGIE V RUŽOMBERKU❗️
Stredoslovenská distribučná, a.s. (SSD) oznamuje, že 𝙯 𝙙𝙤̂𝙫𝙤𝙙𝙪 𝙥𝙡𝙖́𝙣𝙤𝙫𝙖𝙣𝙮́𝙘𝙝 𝙥𝙧𝙖́𝙘 𝙣𝙖 𝙯𝙖𝙧𝙞𝙖𝙙𝙚𝙣𝙞𝙖𝙘𝙝 𝙙𝙞𝙨𝙩𝙧𝙞𝙗𝙪𝙘̌𝙣𝙚𝙟 𝙨𝙪́𝙨𝙩𝙖𝙫𝙮 bude prerušená dodávka elektrickej energie, a to:

🔌 𝗱𝗻̌𝗮 𝟮𝟭. 𝗮 𝟮𝟮. 𝗻𝗼𝘃𝗲𝗺𝗯𝗿𝗮 𝗼𝗱 𝟴.𝟬𝟬 𝗵𝗼𝗱. 𝘃𝗼 𝗩𝗹𝗸𝗼𝗹𝗶́𝗻𝗰𝗶. Predpokladaný termín obnovenia distribúcie elektriny závisí od charakteru poruchy a rozsahu prác pri odstraňovaní poruchy. Viac informácií tu: https://www.ruzomberok.sk/download_file_f.php?id=1942491
🔌 𝗱𝗻̌𝗮 𝟮𝟰. 𝗻𝗼𝘃𝗲𝗺𝗯𝗿𝗮 𝗼𝗱 𝟳.𝟯𝟬 𝗱𝗼 𝟭𝟮.𝟯𝟬 𝗵𝗼𝗱. 𝘃 𝗖̌𝗲𝗿𝗻𝗼𝘃𝗲𝗷 𝗻𝗮 𝗨𝗹𝗶𝗰𝗶𝗮𝗰𝗵 𝗖̌𝗲𝗿𝗻𝗼𝘃𝘀𝗸𝘆́𝗰𝗵 𝗺𝗮𝗿𝘁𝘆́𝗿𝗼𝘃, 𝗖̌𝘂𝘁𝗸𝗼𝘃𝘀𝗸𝗮́ 𝗮 𝗡𝗼𝘃𝗮́. Viac informácií tu: https://www.ruzomberok.sk/download_file_f.php?id=1934282.
🔌 𝗱𝗻̌𝗮 𝟮𝟰. 𝗻𝗼𝘃𝗲𝗺𝗯𝗿𝗮 𝗼𝗱 𝟭𝟭.𝟯𝟬 𝗱𝗼 𝟭𝟲.𝟬𝟬 𝗵𝗼𝗱. 𝗻𝗮 𝗨𝗹𝗶𝗰𝗶 𝗖𝗲𝘀𝘁𝗮 𝗻𝗮 𝗩𝗹𝗸𝗼𝗹𝗶́𝗻𝗲𝗰. Viac informácií tu: https://www.ruzomberok.sk/download_file_f.php?id=1934441

Odporúčame si 🔍 𝒐𝒗𝒆𝒓𝒊𝒕̌ 𝒊𝒏𝒇𝒐𝒓𝒎𝒂́𝒄𝒊𝒖 𝒐 𝒑𝒓𝒆𝒓𝒖𝒔̌𝒆𝒏𝒊́ 𝒆𝒍𝒆𝒌𝒕𝒓𝒊𝒄𝒌𝒆𝒋 𝒆𝒏𝒆𝒓𝒈𝒊𝒆 v priložených dokumentoch (zobrazia sa po kliku na hypertextový odkaz) podľa vášho EIC kódu odberného miesta, ulice a popisného čísla alebo na overenie využite stránku SSD: www.SSD.sk v časti „Plánované odstávky“.

👉Pripomíname, že SSD ponúka aj 𝒎𝒐𝒛̌𝒏𝒐𝒔𝒕̌ 𝒃𝒆𝒛𝒑𝒍𝒂𝒕𝒏𝒚́𝒄𝒉 𝒐𝒛𝒏𝒂́𝒎𝒆𝒏𝒊́ 𝒐 𝒐𝒅𝒔𝒕𝒂́𝒗𝒌𝒆 𝒆𝒍𝒆𝒌𝒕𝒓𝒊𝒏𝒚. Stačí sa zaregistrovať na internetovej stránke www.ssd.sk v časti plánované odstávky. K registrácii je okrem kontaktných údajov potrebný EIC kód odberného miesta, ktorý sa nachádza na zmluve k dodávke elektriny, prípadne na faktúrach. SSD informuje o odstávke 📳 SMS správou alebo 📧e-mailom v dostatočnom predstihu.

Viac informácií: https://www.ruzomberok.sk/planovane-odstavky-elektrickej-energie.html

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Ružomberok on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *