☝NEDAJTE ZLODEJOM ŠANCU! ĎALŠIE UKRADNUTÉ VECI Z VOZIDLA 👮‍♀️Policajní preventisti venujú najmä v letných mesiacoch zvýšenú poz…

☝NEDAJTE ZLODEJOM ŠANCU!
ĎALŠIE UKRADNUTÉ VECI Z VOZIDLA

👮‍♀️Policajní preventisti venujú najmä v letných mesiacoch zvýšenú pozornosť prevencii zameranej na trestnú činnosť krádeží vecí zo zaparkovaných motorových vozidiel. Opatrnosti však nikdy nie je dosť a to ani v zimných mesiacoch. Svedčí o tom aj prípad, ku ktorému došlo v uplynulých dňoch vo štvrtom bratislavskom okrese.

👉Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava IV boli dňa 20.01.2023 privolaní k prevereniu oznámenia o krádeži. Na ulici Čsl. Tankistov v Záhorskej Bystrici v čase okolo 12:30 h doposiaľ neznámy páchateľ bez použitia násilia odcudzil zo zadného sedadla tam zaparkovaného vozidla zn. Škoda voľne položený notebook. Týmto svojim konaním neznámy páchateľ spôsobil škodu vo výške 400€.

👮‍♀️Polícia opätovne radí všetkým vodičom, aby si hoci aj pri krátkom opustení auta, nenechávali v ňom žiadne cenné predmety. Auto si vždy poriadne uzamknite a zavrite všetky okná. V odkladacích priestoroch si nenechávajte nič cenné a ani voľne vyložené na sedadlách motorového vozidla. Z auta si takisto nezabudnite zobrať aj osobné doklady, resp. doklady od auta. Vaše auto tak nemusí byť tak zaujímavým miestom pre zlodejov. Po zistení, že došlo ku krádeži vecí z motorového vozidla ihneď volajte políciu.

👉Naše rady a preventívne odporúčania si k srdcu zobral – síce „po svojom“ aj jeden fanúšik FB stránky Polícia SR – Bratislavský kraj, ktorý nám zaslal formou súkromnej správy fotografiu svojho „zabezpečovacieho systému vozidla“. Posúďte sami 😉

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *