‼DÔLEŽITÝ OZNAM – PSÍ VÝBEH NA DRAŽICKEJ ‼ V mestskej časti je pre voľný výbeh psov určený psí výbeh na Dražickej ulici a cviči…

‼DÔLEŽITÝ OZNAM – PSÍ VÝBEH NA DRAŽICKEJ ‼

V mestskej časti je pre voľný výbeh psov určený psí výbeh na Dražickej ulici a cvičisko pre psov v rovnakej lokalite. Ako sme už avizovali v minulosti, ďalší, nový, ešte neotvorený výbeh pre psov, má pribudnúť hneď vedľa toho existujúceho. Často sa nás v správach pýtate, kedy sa tak stane.

👉 na novom psom výbehu došlo do dnešného dňa k čisteniu pozemku, osadeniu oplotenia, vybudovaniu vodovodnej šachty s prípojkou vody, umiestneniu pitnej fontány pre návštevníkov i psov, ale tiež k vysadeniu živého plota.

👉 príčina, prečo výbeh nebol doposiaľ verejnosti sprístupnený je tá, že spoločnosť SPP – distribúcia a. s., predložila projekt ,,Rekonštrukcia plynovodov Bratislava – Dúbravka, Drobného“, v ktorého schválenom znení mala viesť práve novo vybudovaným psím výbehom ručná rozkopávka z dôvodu rekonštrukcie prípojky. Podľa jednaní so zástupcom spoločnosti mali práce prebiehať v mesiacoch apríl-máj. Napriek požiadavke mestskej časti, aby rekonštrukcia plynovodu prebehla najprv v časti psieho výbehu a až následne v ďalších lokalitách, práce neboli do dnešného dňa zrealizované, na čo pravidelne upozorňujeme a žiadame o ich urýchlenú realizáciu.

👉 o ďalšom vývoji vás budeme prostredníctvom sociálnych sietí informovať.

Autor správy, foto a správu publikoval Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *